Dawstwo Komórek Jajowych
jest Darem Nowego Życia

Istnieje wiele sposobów na okazanie hojności innym. Niektórych przepełnia radość na myśl o pomocy innym w założeniu rodziny. Dzisiaj, dzięki postępowi medycyny, dawstwo jaj może być jednym z najpiękniejszych prezentów, jakie kobieta może dać innej kobiecie.
Złóż Wniosek

Pełna rekompensata zgodnie z wytycznymi UE

Pomóż innym w drodze do rodzicielstwa

Bezpłatna ocena stanu zdrowia o wartości ponad 1000 €

Często Zadawane Pytania

Kto potrzebuje mojej pomocy?

Tysiące kobiet nie jest w stanie zajść w ciążę w sposób naturalny, a dla nich jedynym rozwiązaniem jest wykorzystanie komórek jajowych dawców do zajścia w ciążę. Istnieje wiele przyczyn takich warunków; jednak są to najczęstsze:

1. Niektóre kobiety mogą doświadczać przedwczesnej menopauzy przed 40 rokiem życia, co często prowadzi do niepłodności.


2. W przypadku pacjentów z rakiem zabiegi takie jak chirurgia, chemioterapia lub radioterapia często uszkadzają komórki jajowe i jajniki – w rezultacie nie wytwarzają się komórki jajowe.


3. Niektóre kobiety są płodne i zdolne do produkcji jaj, ale cierpią na poważne choroby genetyczne.Używanie jaj od dawców pozwala uniknąć przeniesienia choroby na dziecko”.

Czy będę mogła zajść w ciążę po zostaniu dawczynią komórek jajowych?

Kobiety rodzą się z milionami jajeczek, co znacznie przekracza to, czego potrzebują w ciągu jednego życia. Niektóre kobiety mają mniejszą liczbę komórek jajowych, dlatego przeprowadzamy test płodności zwany testem anty-Mullerian Hormone (AMH), aby upewnić się, że jesteś w stanie zostać dawcą. Jeśli twoja płodność jest niska, nie zostaniesz uznany za dawcę komórek jajowych. Jednak nadal będziesz częściowo rekompensowany utratą dochodów i czasu.”

Co obejmuje program dawstwa jaj?

1. Poczucie dawania daru rodzicielstwa, który nie byłby możliwy bez ludzi takich jak Ty.

2. W ramach procesu darowizny otrzymujesz hojny pakiet rekompensat. Gdy złożysz wniosek o zostanie dawczynią komórek jajowych, nasz koordynator
zadzwoni do Ciebie, aby poinformować Cię o dokładnej kwocie.


3. Bezpłatna ocena stanu zdrowia o wartości ponad 1000 euro, aby lepiej zrozumieć swoje zdrowie.

Czy to bezpieczne?

Proces jest całkowicie bezpieczny i nie ma wpływu na Twoją płodność w przyszłość. Uważnie monitorujemy Cię przez cały proces aby wszystko przebiegało sprawnie. Lek jest przyjmowany tylko przez kilka dni, nie ma żadnych zakłóceń w cyklu menstruacyjnym po pobraniu jaj.

Czy proces jest anonimowy?

Proces na Cyprze jest w pełni anonimowy z mocy prawa; dlatego twoja tożsamość jest zawsze utrzymywana w tajemnicy. Jednocześnie dawcy nigdy nie podaje się informacji identyfikujących biorców”.

Jak mozna zostac dawca jajeczek

Wypełnij krótki formularz online

Wypełnij krótki wniosek o darczyńcę online, abyśmy mogli sprawdzić, czy kwalifikujesz się do dalszego postępowania. Po zakończeniu oczekuj telefonu w ciągu 48 godzin od naszej koordynatorki darczyńców.

Odbierz telefon w ciągu 48h

Odbierz telefon od naszej koordynatorki darczyńców, która przeprowadzi Cię przez cały program i odpowie na wszelkie Twoje pytania (dotyczące wynagrodzenia, potrzebne spotkania itp.).”

Egg Donation - examination and bloodwork check

Odwiedź najbliższe laboratorium na badanie krwi

Następnie udasz się do jednego z naszych lekarzy w pobliżu miejsca, w którym mieszkasz, na małe badanie i badanie krwi, aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem do dawstwa komórek jajowych.

Przygotuj się do dawstwa jajek

Jeśli wszystkie testy wyglądają dobrze, lekarz wyda instrukcje przygotowania jajników do dawstwa. Twoje leczenie będzie obejmować głównie kontrolę urodzeń
oraz bardzo małe i bezbolesne zastrzyki wykonywane raz dziennie przez 9-10 dni. Te zastrzyki są bardzo podobne do zastrzyków insuliny, które diabetycy przyjmują codziennie. Poprowadzimy Cię przez cały proces, więc nie musisz się o nic martwić.

Kontrola

Gdy zbliżasz się do daty darowizny, udasz się do lekarza na ostateczną kontrolę, aby upewnić się, że wszystko idzie dobrze i jesteś gotowy na darowiznę.

Oddawanie jajeczek

Kiedy będziesz gotowy do dawstwa, przyjdziesz do kliniki po raz ostatni na dawstwo jajeczek. Po pobraniu komorek jajowych należy odpoczywać przez 2-3 godziny, a potem można wrócić do normalnego harmonogramu”.

Aprobaty i Akredytacje

Medyczna licencja operacyjna

Licencjonowana dyrektywa UE w sprawie tkanek i komórek

Licencja FDA (USA)

Licencja Zdrowia Canada

Zgodność z HFEA (Wielka Brytania)

Zostań dawcą
jajeczek

Złóż Wniosek